Plastikkaartide valmistamine

Pakume ISO-7810 standardile vastavaid plastikkaarte.

Kliendikaardid

Kliendikaardid on parim viis klienti enda ettevõttega siduda ning samal ajal ka tema kohta infot koguda.
Ainulaadse kujundusega kliendikaart aitab teil olla pidevalt klientidel meeles ning eristab teie ettevõtet konkurentidest, kellel ei ole kliendikaarti või kes kasutavad id kaardil põhinevat kliendikaardisüsteemi. Valmistame teile plastikust kliendikaardid mis saavad olla magnetribaga, vöötkoodiga, kontakt- või kontaktivaba kiibiga. Meie kaardid ühilduvad kõikide kassasüsteemidega.

Küsi pakkumist!

Töötõendid

Töötõendeid trükime re-transfer meetodil, mis tagab kaardile parima trükikvaliteedi ning eluea. Sõltuvalt kujunduse keerukusest pakume töötõendeid trükitihedusega 300dpi kui ka 600dpi. Viimane võimaldab kasutada turvaelemendina mikroteksti. Töötõendid võivad omada ka magnetriba, kontakt- või kontaktivaba kiipi mis laseks neid siduda ka läbipääsusüsteemidega ja tööaja arvestamise süsteemidega.

Küsi pakkumist!

Õpilaspiletid

Kaardiekspert valmistab plastikust õpilaspileteid ning pakub seadmeid, millega on võimalik õpilaspileteid ise trükkida. Õpilaspiletid võivad olla lihtsalt õpilaste identifitseerimiseks, aga neile saab ka lisada andmekandjana magnetriba ja RFID kiipi. Pakume ka RFID tehnoloogial põhinevat kaardihaldussüsteemi, millega on võimalik elektroonilisi õpilaspileteid kasutada kooli sööklas, raamatukogus, koopiamasinates, läbipääsudes, garderoobides jne. Samuti on võimalik siduda õpilaspiletit kolmandate osapooltega (ühistransport, spordisaalid, kauplused, spordiklubid…).

Võta meiega ühendust ja leiame just Teie koolile sobivaima lahenduse!

Hotellide uksekaardid

Pakume hotellidele nii magnetribaga kui ka Vingcardi süsteemi sobiva kontaktivaba kiibiga uksekaarte. Kaardid võivad olla valged kui ka Teile sobiva kujundusega.

Küsi pakkumist!

XL Kaardid

Unikaalse tootena pakume oma klientidele plastikkaarte mõõtudega 124mm x 86mm.
Sellised kaardid on eeskätt mõeldud erinevatele üritusetele, kus kaardi omanik on vaja visuaalselt kaugelt ära tunda. Suurem kaardipind lubab kaardile kanda rohkem informatsiooni, kasutada saab rohkem turvaelemente, kaart võib sisaldada RFID kiipi ning iga kaart võib olla personaalne (omaniku foto ja andmetega). Kaart ise on väga vastupidav erinevates ilmstikuoludes. Ideaalseteks kasutuskohtadeks on rallid, suured spordiüritused, kontserdid, suured konverentsid jne.

Võta meiega ühendust!

Trükitehnoloogiad

Ofsettrükk, Siiditrükk, Termotrükk, Fooliumtrükk, Segatehnikad

Ofsettrükk

Ofsettrükk

Ofsetmeetodil saab trükkida nii neljavärvitrükis (CMYK) kui ka seguvärvidega nn spot-värvidega (PMS Solid Colors) plastkaarte. Mõistlik on valmistada kaarte ofsettrükis siis, kui trükitav kogus ületab 300. Ofsettrükk tagab kaardile väga hea trükikvaliteedi ning parima kulumiskindluse.

Siiditrükk

Siiditrükk

Siiditrükitehnoloogiat kasutatakse reeglina massiivsete värvipindade esitamiseks, esmajoones metallik-värvide (kuld, hõbe jne.) puhul.

Termotrükk

Termotrükk

Termotrükki kasutatakse väiksemate koguste trükkimiseks. Samuti kaartide personaliseerimiseks fotodega, nimedega, numbritega, ribakoodidega jne. Termotrükk võimaldab kaarte toota nii, et iga kaart on unikaalne. Termotrükki teostame nii otse kaardile trükituna (direct to card) kui ka re-transfer meetodil trükituna (kujutis trükitakse filmile, mis lamineeritakse kaardile). Trükitihedus saab olla vastavalt kliendi soovile ja vajadusele nii 300dpi kui ka 600dpi.

Fooliumtrükk

Fooliumtrükk

Fooliumtrüki korral kantakse kaardile termilise, nn “hot stamp”, menetluse ja tsinko-klišee abil õhuke metall-foolium või hologramm. Metall-fooliumite valik on lai, sisaldades ka difraktsioonilisi ehk ruumilise kujutisega kilesid. Difraktsioonilised on loomulikult ka hologrammid, mida saab omakorda tellida spetsiaalkujundusega vastavalt vajadusele.

Segatehnikad

Sageli kasutatakse kaartide valmistamiseks mitut tehnoloogiat korraga. Enamlevinud kombinatsioonid on aluskaartide valmistamisel offset- ja siiditrüki segakasutus või siis siiditrükis blanco-kaardile termotrükis pealetrükki (näiteks fotode, isikuandmete jne näol).

Reljeefkiri

Reljeefkirjas personaliseerimist kasutatakse enamasti krediitkaartidel, aga ka kliendikaartidel, kinkekaartidel ja mujal. Reljeefkirja saab värvida hõbedaseks, kuldseks, valgeks või mustaks. Seda protsessi nimetatakse “tippinguks”.

Termotrükk

Termotrüki kasutusvõimalused on laialdasemad. Termotrükki on võimalik teha neljavärvitrükis (näiteks fotode printimiseks), aga ka ühevärvitrükis, millega kantakse kaardile enamasti tekste, numbreid ja ribakoode.

Magnetriba kodeerimine

Kaardi magnetribale kantakse personaalne number, mis muudab kaardi unikaalseks. Kaardi omaniku identifitseerimiseks tõmmatakse magnetkaart kaardilugejast läbi.

RFID kiibi kodeerimine

RFID kaartidega on eri kiipidega võimalikud erinevad võimalused – kõikidel RFID kaartidel on olemas oma unikaalne seerianumber, mida on võimalik kasutada kaardiomaniku tuvastamiseks. Osadel RFID kaartidel on aga võimalik kiibi sektoritesse ka andmeid lisada.

Blancokaardid

Valmistame samuti kaarditoorikuid ehk nn blancokaarte. Need võivad olla kas valged või värvilised. Niisugused kaardid leiavad sageli kasutust näiteks pääslasüsteemides – kõik vajalikud atribuudid kantakse kaardile personaliseerimise käigus.

Klikka pildil, et suuremalt näha