Kaardi- ja piletiprinterid

Kaardieksperti tootevalikus on kaardiprinterid erinevatelt tootjatelt erinevate vajadustega klientidele.

Plastikkaartide valmistamine

Pakume ISO-7810 standardile vastavaid plastikkaarte.

Kliendikaardid

Kliendikaardid on parim viis klienti enda ettevõttega siduda ning samal ajal ka tema kohta infot koguda.
Ainulaadse kujundusega kliendikaart aitab teil olla pidevalt klientidel meeles ning eristab teie ettevõtet konkurentidest, kellel ei ole kliendikaarti või kes kasutavad id kaardil põhinevat kliendikaardisüsteemi. Valmistame teile plastikust kliendikaardid mis saavad olla magnetribaga, vöötkoodiga, kontakt- või kontaktivaba kiibiga. Meie kaardid ühilduvad kõikide kassasüsteemidega.

Küsi pakkumist!

Kinkekaardid

Meie tootevalikus on palju  kinkekaartide võimalusi. Erinevad materjalid nagu plastik, paber, puit, metall. Ökomaterjalidest on meil ökopaber, biolagunev PVC ja taaskasutatud PVC.  Lisaks saame pakkuda pakendeid kinkekaardile.

Kütusekaardid

Pakume kütuseettevõtetele täislahendust, mis hõlmab igapäevaselt tellimuste vastuvõtmist kaartide tootmist ja personaliseerimist, maksekaartidele PIN koodide genereerimist ja trükkimist turvaümbrikutele, kaartide kinnitamist kaaskirjale, ümbrikustamist ja postitamist.

Töötõendid

Töötõendeid trükime re-transfer meetodil, mis tagab kaardile parima trükikvaliteedi ning eluea. Sõltuvalt kujunduse keerukusest pakume töötõendeid trükitihedusega 300dpi kui ka 600dpi. Viimane võimaldab kasutada turvaelemendina mikroteksti. Töötõendid võivad omada ka magnetriba, kontakt- või kontaktivaba kiipi mis laseks neid siduda ka läbipääsusüsteemidega ja tööaja arvestamise süsteemidega.

Küsi pakkumist!

Õpilaspiletid

Kaardiekspert valmistab plastikust õpilaspileteid ning pakub seadmeid, millega on võimalik õpilaspileteid ise trükkida. Õpilaspiletid võivad olla lihtsalt õpilaste identifitseerimiseks, aga neile saab ka lisada andmekandjana magnetriba ja RFID kiipi. Pakume ka RFID tehnoloogial põhinevat kaardihaldussüsteemi, millega on võimalik elektroonilisi õpilaspileteid kasutada kooli sööklas, raamatukogus, koopiamasinates, läbipääsudes, garderoobides jne. Samuti on võimalik siduda õpilaspiletit kolmandate osapooltega (ühistransport, spordisaalid, kauplused, spordiklubid…).

Võta meiega ühendust ja leiame just Teie koolile sobivaima lahenduse!

Spordiklubikaardid

Meie kaardid toimivad kõikides spordiklubide haldustarkvarades võimaldades klientidele läbipääsu ning registreerimist trennidesse. Valikus on nii magnetriba- kui ka kiibipõhised lahendused.

Hotellide uksekaardid

Pakume hotellidele nii magnetribaga, Salto ja Vingcardi süsteemi sobiva kontaktivaba kiibiga uksekaarte. Kaardid võivad olla valged kui ka Teile sobiva kujundusega.

Küsi pakkumist!

Ühistranspordikaardid

Valmistame sõidupileteid erinevatele transpordiettevõtetele.

XL Kaardid

Unikaalse tootena pakume oma klientidele plastikkaarte mõõtudega 124mm x 86mm.
Sellised kaardid on eeskätt mõeldud erinevatele üritusetele, kus kaardi omanik on vaja visuaalselt kaugelt ära tunda. Suurem kaardipind lubab kaardile kanda rohkem informatsiooni, kasutada saab rohkem turvaelemente, kaart võib sisaldada RFID kiipi ning iga kaart võib olla personaalne (omaniku foto ja andmetega). Kaart ise on väga vastupidav erinevates ilmstikuoludes. Ideaalseteks kasutuskohtadeks on rallid, suured spordiüritused, kontserdid, suured konverentsid jne.

Võta meiega ühendust!

Trükitehnoloogiad

Ofsettrükk, Siiditrükk, Termotrükk, Fooliumtrükk, Segatehnikad, Lasergraveerimine.

Ofsettrükk

Ofsettrükk

Ofsetmeetodil saab trükkida nii neljavärvitrükis (CMYK) kui ka seguvärvidega nn spot-värvidega (PMS Solid Colors) plastkaarte. Mõistlik on valmistada kaarte ofsettrükis siis, kui trükitav kogus ületab 300. Ofsettrükk tagab kaardile väga hea trükikvaliteedi ning parima kulumiskindluse.

Siiditrükk

Siiditrükk

Siiditrükitehnoloogiat kasutatakse reeglina massiivsete värvipindade esitamiseks, esmajoones metallik-värvide (kuld, hõbe jne.) puhul.

Termotrükk

Termotrükk

Termotrükki kasutatakse väiksemate koguste trükkimiseks. Samuti kaartide personaliseerimiseks fotodega, nimedega, numbritega, ribakoodidega jne. Termotrükk võimaldab kaarte toota nii, et iga kaart on unikaalne. Termotrükki teostame nii otse kaardile trükituna (direct to card) kui ka re-transfer meetodil trükituna (kujutis trükitakse filmile, mis lamineeritakse kaardile). Trükitihedus saab olla vastavalt kliendi soovile ja vajadusele nii 300dpi kui ka 600dpi.

Fooliumtrükk

Fooliumtrükk

Fooliumtrüki korral kantakse kaardile termilise, nn “hot stamp”, menetluse ja tsinko-klišee abil õhuke metall-foolium või hologramm. Metall-fooliumite valik on lai, sisaldades ka difraktsioonilisi ehk ruumilise kujutisega kilesid. Difraktsioonilised on loomulikult ka hologrammid, mida saab omakorda tellida spetsiaalkujundusega vastavalt vajadusele.

Segatehnikad

Sageli kasutatakse kaartide valmistamiseks mitut tehnoloogiat korraga. Enamlevinud kombinatsioonid on aluskaartide valmistamisel offset- ja siiditrüki segakasutus või siis siiditrükis blanco-kaardile termotrükis pealetrükki (näiteks fotode, isikuandmete jne näol).

Reljeefkiri

Reljeefkirjas personaliseerimist kasutatakse enamasti krediitkaartidel, aga ka kliendikaartidel, kinkekaartidel ja mujal. Reljeefkirja saab värvida hõbedaseks, kuldseks, valgeks või mustaks. Seda protsessi nimetatakse “tippinguks”.

Termotrükk

Termotrüki kasutusvõimalused on laialdasemad. Termotrükki on võimalik teha neljavärvitrükis (näiteks fotode printimiseks), aga ka ühevärvitrükis, millega kantakse kaardile enamasti tekste, numbreid ja ribakoode.

Lasergraveerimine

Kõige vastupidavam ning turvalisim kaartide personaliseerimise viis. Kuna Laser põletab teksti või kujutise läbi mitme plastiku kihi, siis on seda võimatu kustutada või muuta.

Magnetriba kodeerimine

Kaardi magnetribale kantakse personaalne number, mis muudab kaardi unikaalseks. Kaardi omaniku identifitseerimiseks tõmmatakse magnetkaart kaardilugejast läbi.

RFID kiibi kodeerimine

RFID kaartidega on eri kiipidega võimalikud erinevad võimalused – kõikidel RFID kaartidel on olemas oma unikaalne seerianumber, mida on võimalik kasutada kaardiomaniku tuvastamiseks. Osadel RFID kaartidel on aga võimalik kiibi sektoritesse ka andmeid lisada.

Blancokaardid

Valmistame samuti kaarditoorikuid ehk nn blancokaarte. Need võivad olla kas valged või värvilised. Niisugused kaardid leiavad sageli kasutust näiteks pääslasüsteemides – kõik vajalikud atribuudid kantakse kaardile personaliseerimise käigus.

Kaardi- ja piletiprinterid

Matica XL8300

Matica XL8300

Suurte XL mõõtu kaartide trükiks loodud masin

Boca

Boca Lemur C

Boca Lemur C

Kompaktne termopileti- ja sildiprinter.

Boca Lemur

Boca Lemur

Hea, kvaliteetne termopileti- ja sildiprinter.

Ökokaardid

Ökokaardid

Üha rohkem pööratakse tähelepanu keskkonda säästvale ja rohelisele ettevõtlusele.

Seoses sellega otsitakse aktiivselt  alternatiivseid materjale oma kaarditoodetele. Pakume oma klientidele erinevaid keskkonnasõbralikke kaarte.

Ökopaberkaardid

FSC parberist kaardid, mille kõik kihid vastavad REACH ja ROHS direktiividele kinnitades, et materjal on toodetud kindlustades keskkonnasäästu ning ohutuse inimeste tervisele. Kaardid on 99% biolagunevad ning neile saab ka trükkida tavaliste kaardiprinteritega.

 

Biolagunev PVC

Oma omadustelt on tegemist aga täiesti tavalise PVC materjaliga kuid SICOECO PVC materjal on toodetud mikroobirikkas keskkonnas tekkiva lisaaine abil. Komposteerides antud materjali see laguneb.

 

100% ümbertöödeldud PVC

Materjali on võimalik 100% taaskasutada. Ümbertöödeldud plastikust saab täpselt sama palju uut materjali. Seda materjali saab 8 x ümbertöödelda ilma, et materjali omadused muutuksid.

 

PET kaardid

Ei sisalda toksilisi ftalaate ja kloori. Sobib ümbertöötlemiseks ja taaskasutamiseks.

 

 

Tarkvara

Tarkvara

Tarkvara

Kaardiekspert pakub kaartide trükkimiseks CardPresso tarkvara.
CardPresso on parim vahend tegemaks kasutajasõbralikul viisil professionaalsel tasemel töötõendeid ja teisi kaarte.

XXS – on olemas kõik vajalik et valmis teha kaardikujundus ja seda siis trükkida. Saab ka magnetriba kodeerida ja triipkoode printida.

XS – lisab hulga funktsioone, sealhulgas läbi andmebaaside trükkimise (XLS/CSV/TXT/XLSX)

XM – toob endaga kaasa võimaluse kiipkaarte kodeerida, lisaks saab MS Access andmebaase ühildada ja 2D triipkoode printida.

XL – lisab ODBC ühenduse. Saab ka RFID kontaktivabu kaarte kodeerida jpm.

CardPresso hinnad

Piletid ja käepaelad

Kiipkaardid

Pakume konaktkiipkaarte järgmiste kiipidega:

SLE4442
SLE4428
SLE5542
SLE5528
ISSI24C seeria kiibid (ISSI24C01,  ISSI24C02 , ISSI24C04, ISSI24C016, ISSI24C64)

RFID tooted

RFID tooted

RFID kaardid ehk kontaktivabad kiipkaardid kasutavad kaardi sisse paigutatud antenni, mis on ühendatud kiibiga, et edastada kiibis olev informatsioon lugejasse. Sarnaselt toimub ka info laadimine kiibile.
Üha enam võetakse kiipkaartide kõrval kasutusele kontaktivabu kiipkaarte. Sageli on nad samade kasutusvõimalustega kuid odavamad ning kuni 8 korda kiiremad.
Kaardieksperdi poolt pakutavad kontaktivaba kiipkaardi tüübid:
Madalsagedustel töötavad kaardid:
EM 4102/1, EM4102/0F, EM4550
Hitag1, Hitag2, HitagS
Temic5557

Kõrgsagedustel (13,56 MHz) töötavad kaardid:
Mifare Ultralight, 1k, 4K,Mifare Plus, DESFire
ICode 2
LEGIC prime, LEGIC advant ( 128b kuni 2Kb)

Eriti kõrgetel sagedustel (968 MHz) töötavad kaardid:
EM 4222/4223
Philips UCode HSL/EPC
Kaardid võivad olla valged, numereeritud, varustatud magnetribaga, offsetis trükitud, termos trükitud, korduvtrükitava kattega.
RFID tooted

Pakume suures valikus RFID tooteid.
RFID võtmehoidjad, RFID käevõrud, RFID kellad, RFID labelid jne.

Makse- ja kinkekaardisüsteem

Makse- ja kinkekaardisüsteem

KKIS maksekaardisüsteem pakub kõigile kaupmeestele võimalust võtta kaustusele oma poe kinke- ja maksekaart viisil mis varem oli jõukohane ainult suurtele kaubandusettevõtetele.
Maksekaartide kasutusevõtuks pole vaja muuta müügisüsteemi ja nende lugemise jaoks saab kasutada pangakaardi makseterminale. Kaupmehe jaoks on vajalik registreerida kasutajad KKIS serveris ja tellida plastikust viipekaardid.

 

Kinkekaart on leidlik ja suurepärane kingitus nii sõbrale kui pereliikmele, mis võimaldab kaupmehel suurendada müüki kliendi poolt tulevikus tehtavate ostude näol.

Maksekaardiga saab müüa püsiklientidele teenuseid ja kaupu ette- või järelmaksuga selliselt, et arveldamine oleks kõigile osapooltele mugav ja soodne.

Kuidas võtta kasutusele?

  • Sõlmi leping KKIS kasutamiseks ja konto registreerimiseks KKIS süsteemis
  • otsusta milliseid kaarte soovid välja anda
  • Seadista limiidid ja müügikohad
  • Telli maksekaardid

 

KKIS- pilvepõhine maksekaartide halduslahendus

Webipõhine kasutajaliides

• Intuitiivne ja lihtne

• Kõikjalt kättesaadav Kliendikontod

• Era/ ja firmakliendid

• Limiidid: kaardi- ja firma, perioodi ja maksekorrapõhised Aruanded

  • Igakuine väljavõte, millel kajastuvad kõik eelmisel kuul maksekaardiga tehtud tehingud
  • Automaatne raporti saatmine kliendi e-mailile
  • Ekspordivõimalus raamatupidamissüsteemi Kontroll ja ülevaade• Reaalajas ülevaade kaardikasutuse statistikast ja –hetkeseisust Uute kaartide tellimine toimub KKIS kaudu• Kaupmees saab ise määrata kaartide limiidi ja kehtivuse
  • Süsteem hoolitseb kaardinumbrite, tüüpide arvestuse eest

Miks kasutada maksekaardisüsteemi?

  1. Müügi suurendamine

·      Kindlustab tulevikuostud

·      Võimalus pakkuda teenuseid jooksvalt samas                   arvestust pidades perioodipõhiselt

·      Teha klientide kuluaruandlus lihtsaks

 

2.     Kiire kasutuselevõtt

·      Puudub vajadus muuta   olemasolevat        kassasüsteemi

·      Kaarte saab lugeda tavaliste makseterminalidega

·      Sobivad nii magnetribaga kui ka kontaktivaba                 kiibiga kaardid

 

3.     Hea ülevaade

·      Automaatsed raportid klientidele kuu lõpus

·      Pilvepõhine lahendus on kõikjalt kättesaadav

·      Pidev ülevaade kontode hetkeseisust ja tehingute             mahust

4.     Soodne

·      Kaupmees ei pea muutma     olemasolevat                       müügisüsteemi ega soetama uut tarkvara

·      Kaupmees maksab lahenduse eest vaid siis kui                seda kasutatakse

Suhtle oma klientidega uuel tasemel!

 

 

 

 

 

Küsi pakkumist!

Pakketeibid ja hoiatuslindid

Pakketeibid ja hoiatuslindid

Pakketeibid ja hoiatuslindid

Pakume personaalse trükiga pakketeipe ja hoiatuslinte.

Trükime teipidele laiusega 25mm, 38mm, 48mm, 50mm ja 75mm ja igas rullis on 66 meetrit teipi.
Teibi standardvärvus on kas valge, pruun või läbipaistev. Teipide paksused on: 28 mikronit ja PVC teibi puhul 33 mikornit.

Meie valikus leiab lausa seitset erinevat tüüpi teipe:

1. Akrüül – tegemist on akrüül liimiga, selle liimiga pakketeip on suurepärase kleepuvusega plusstemperatuuril, liim ei ole kollaka tooniga vaid läbipaistev, teip ise on pika tööeaga.

2. Solvent – Teibil kasutatakse naturaalset kautšuk liimi, selle liimiga pakketeip on suurepärase kleepuvusega nii pluss- kui ka miinustemperatuuril, niiskuskindel ja kleepub hästi ka ebatasastele pindadele.

3. Hot-melt – selle liimiga pakketeip on hea momentnakkuvusega ning antud teibil kasutatakse sünteetilist kautšuk liimi.

4. Silent – selle liimiga pakketeip sobib sisetingimustesse kus nõutakse vaikust ega tohi tekkitada tugevat heli.

5. Low-noise – Teip on võrreldes teistega (va Silent) kuni 65% vaiksem, samas pole kaotanud suurepärast kleepuvust. (Akrüül liimiga)

6. Freezer – selle liimiga pakketeip on suurepärase kleepuvusega ekstreemsetes oludes, taludes kuni -40 kraadi külma, et liim järele annaks (sobib külmadesse välitingumustesse töötamiseks)

7. PVC – liimiks kasutatakse naturaalselt kautšuk liimi, teip erineb teistest valikutest sellepoolest, et teip on tunduvalt paksem ning vähese venivusega, sobib väga spetsiaalseteks töödeks.
Valmistame kuni 8 värvilisi trükke teipidele. Tänu sellele suudame valmistada peaaegu igale kujundusele pakketeibi.

Teipe saab valmistada alates 36 rullist (miinimum kogus).

Teipide valmistamis aeg on orienteeruvalt 3 nädalat (antud periood võib erineda tellimuse suurusest).
Samuti on võimalik meilt osta antud teipe ilma trükita (kogused kokkuleppel).

NB: Meil ei lisandu trükkiplaatide maksumusi ega muid tasusid trükkimisel!

Täpsema informatsiooni ja hindade kohta uurige meie müügijuhilt!

Teeme teile personaalse pakkumise ja tagame esindusliku kvaliteedi!
Trükifail peab olema loetav vektorgraafika programmis (Adobe Illustrator või CorelDraw). Kujunduse valmistamisel saame ka ise abiks olla!

Küsi pakkumist!