Kaardiekspert OÜ

Kaardiekspert OÜ on Eesti erakapitalil põhinev ettevõte, mis loodi aastal 2006. Meie peamisteks tegevusaladeks on plastikkaartide tootmine ja personaliseerimine ning kaardiprinterite ja printeritarvikute müük.

Tooted

Meie peamisteks toodeteks on erinevad plastikust kliendi- ja kinkekaardid, töötõendid, õpilase- ning ühistranspordipiletid, XL suuruses kaardid ja hotellide uksekaardid. Müüme ja hooldame väga suures valikus erineva võimekuse ning trükikvaliteediga kaardipritereid ja kaardipriterite kulumaterjale. Meil on kliendi-ja kinkekaardisüsteem, mis sobib nii väikesele ühe müügipunktiga ettevõttele kui ka suurele kaubandusketile. Lisaks pakume nii trükiga kui trükita pakketeipe ja hoiatuslinte.

Tutvu toodetega

Meie kliendid

Meie klientideks on jaekaubandusettevõtted, riigiasutused, transpordiettevõtted, raamatukogud, spordiklubid, reklaamifirmad ja paljud teised. Kõik, kes kasutavad plastikust kaarte, olgu siis tegemist kliendikaartide, sõidukaartide, kinkekaartide, lugejapiletite või töötõenditega. Samuti valmistame paljudele ettevõtetele personaalse trükiga pakketeipe.

Täname kõiki kliente usalduse eest!